Spřátelené
stránky

Trička ze seriálů

O nás

Youtubeři v Čechách a na Slovensku jsou většinou mladí lidé, kteří mají hodně nabitý program. Spoustu času věnují tvorbě videí, festivalům a někdy ještě i škole a nestíhají se věnovat dalším potřebným aktivitám.

Proto jim my v RealGeeku poskytujeme kompletní řešení v oblasti merchandisingu. Vyrábíme trika, čepice, mikiny (a spoustu dalších věcí) přesně podle přání youtuberů a staráme se i o skladování, distribuci a prodej zboží nejen on-line, ale i na akcích a festivalech, kde "naši" youtubeři vystupují.

Díky tomu mají youtubeři extra příjem z prodeje merche, přičemž se nemusí v podstatě o nic starat. A zároveň zákazníci vědí, že zboží od těch nejlepších youtuberů najdou na jednom místě - zde na www.RealGeek.cz

 

 

Kdo za tím stojí?

Tereza Barteková

Tereza Barteková

Jednatelka

Tereza před pár lety vystudovala žurnalistiku a sociologii, ale už během studií věděla, že se chce věnovat něčemu jinému. Spolu s bratrem Honzou založila v roce 2011 RealGeek, kde se momentálně stará hlavně o komunikaci s youtubery, grafiku a copywriting.

tel.: 602 344 181

tereza@realgeek.cz

Honza Bartek

Honza Bartek

Jednatel

Honza má za sebou úspěšné studium na VŠE v oboru zahraniční obchod. Nabyté dovednosti často využívá i v RealGeeku, kde jedná jak s obchodními dodavateli, tak i s youtubery a partnery.

tel.: 604 333 236

honza@realgeek.cz

 
Tereza Kubová

Tereza Kubová

Zákaznická podpora

Tereza aktuálně studuje druhý ročník magisterského studia. Ve společnosti se stará o celkovou spokojenost zákazníků - vyřizuje zákaznické telefonáty a e-maily, zprostředkovává spojku mezi objednaným a dodávaným zbožím a je promotérkou všech akcí RealGeeku.

tel.: 722 229 220

info@realgeek.cz

Ondřej Petr

Ondřej Petr

Social media

Andy momentálně dokončuje studium na gymnázium a chystá se na vysokou školu v oblasti sociálních médií, žurnalistiky či marketingu. Ví, že je na to jako dělaný, protože v Real Geeku spravuje sociální sítě, oslovuje nové hvězdy a prodává merchadise na youtuberských akcích už od roku 2012.

 

andy@realgeek.cz

Pokud by vás zajímala historie:

E-shop RealGeek.cz byl založen na podzim v roce 2011 jako rodinný projekt Terezy a Honzy Bartekových a původním zaměřením byla opravdu geek komunita. Během prvního roku existence jsme ale objevili zárodky české youtuberské komunity, se kterou jsme se postupně začali přeorientovávat. Na začátku roku 2013 jsme vytvořili první edici triček společně s Gogem, na kterou navázaly další spolupráce s Nejfakem, Pedrem a na konci roku 2013 jsme již na e-shopu měli přes 20 různých youtuberských kolekcí. Tím jsme se stali prvním "youtuberským e-shopem" v ČR.