O nás

Influenceři v Čechách a na Slovensku jsou většinou mladí lidé, kteří mají hodně nabitý program. Spoustu času věnují tvorbě videí, festivalům a někdy ještě i škole. A nestíhají se věnovat dalším potřebným aktivitám.

Proto jim my v RealGeeku poskytujeme kompletní řešení v oblasti merchandisingu. Vyrábíme trika, čepice, mikiny (a spoustu dalších věcí) přesně podle přání influencerů a staráme se i o skladování, distribuci a prodej zboží nejen on-line, ale i na akcích a festivalech, kde "naši" influenceři vystupují.

Díky tomu mají naši partneři zajištěnou výrobu a distribuci prvotřídního merche a nemusí se v podstatě o nic starat. Zároveň zákazníci vědí, že zboží od těch nejlepších influencerů najdou na jednom místě - zde na www.RealGeek.cz

Kdo za tím stojí?

Tereza Barteková

Jednatelka

Tereza před pár lety vystudovala žurnalistiku a sociologii, ale už během studií věděla, že se chce věnovat něčemu jinému. Spolu s bratrem Honzou založila v roce 2011 RealGeek, kde se momentálně stará hlavně o přípravu nových kolekcí merche a celkově o vizuální identitu shopu.

tel.: +420 602 344 181

tereza@realgeek.cz

Honza Bartek

Honza Bartek

Jednatel

Honza má za sebou úspěšné studium na VŠE v oboru zahraniční obchod. Nabyté dovednosti často využívá i v RealGeeku, kde jedná jak s obchodními dodavateli v zahraničí, tak i s youtubery a partnery.

tel.: +420 604 333 236

honza@realgeek.cz

Nikola Závůrková

Nikola Závůrková

Zákaznická podpora

Nikoll se do týmu RealGeeku připojila na podzim 2019 a stará o celkovou spokojenost zákazníků. -Vyřizuje zákaznické telefonáty a e-maily a jen díky její pečlivosti je všechno zboží vždy dostupné pro naše zákazníky.

tel.: + 420 722 229 220

info@realgeek.cz

Dominik Houštecký

Event manager

Dominik dokončil vzdělání v grafickém oboru a do RealGeeku nastoupil na pozici Event Manažera. Zajišťuje, že je merch dostupný na všech větších YTB i herních akcích v ČR a má na starosti veškerou firemní techniku.

tel.: + 420 773 319 198

dominik@realgeek.cz

Radim Hejda

Radim Hejda

Graphic designer

Radim nastoupil do RealGeeku hned po vystudování grafického oboru. Stará se o vytváření unikátních designů a o to, aby se představy youtuberů přetvořily v co nejhezčí a nejrozmanitější produkty!

radim@realgeek.cz

Tereza Hudcová

Tereza Hudcová

Social media

Terka se do týmu RealGeeku připojila na podzim 2018 a stará se tu o sociální sítě. Připravuje příspěvky na náš Instagram a Facebook a pomáhá pořádat soutěže, které na našich sociálních sítích probíhají.

Pokud by vás zajímala historie:

E-shop RealGeek.cz byl založen na podzim v roce 2011 jako rodinný projekt Terezy a Honzy Bartekových a původním zaměřením byla opravdu geek komunita. Během prvního roku existence jsme ale objevili zárodky české youtuberské scény, na kterou jsme se postupně začali přeorientovávat. Na začátku roku 2013 jsme vytvořili první edici triček společně s Gogem, na kterou navázaly další spolupráce s Nejfakem, Pedrem a na konci roku 2013 jsme již na e-shopu měli přes 20 různých youtuberských kolekcí. Tím jsme se stali prvním "youtuberským e-shopem" v ČR.

Od té doby uběhla spousta let, my jsme několikrát předělali e-shop (právě se díváte na nejnovější - již 5. v pořadí - verzi z roku 2021) a navázali spolupráci s dalšími youtubery, streamery i tiktokery. 

V současnosti spolupracujeme s více než 120 předními influencery ze všech sfér českého i slovenského internetu.