Kalendář pro dobrou věc 2020

Kalendář pro dobrou věc 2020

Charitativní Kalendář pro dobrou věc ti přinese radost dvakrát! :) Nejen, že budeš mít doma super dárek s plakáty 12 youtuberů, ale i (stejně jako oni) podpoříš boj proti šikaně.

Celý zisk z tohoto kalendáře totiž přímo podporuje organizaci Nenech to být, která se zaměřuje na boj proti šikaně na školách v ČR i zahraničí.
Dole v popisku najdeš jména všechn zapojených youtuberů a také se dozvíš, jakou Dobrou Věc s vydělanými penězi uděláme.

Finanční podpora influencera
Zakoupením produktu finančně podpoříte přímo konkrétního influencera v jeho tvorbě.
Garance kvality
Nic neriskujete! Zboží můžete do 14-dní vrátit, nebo vyměnit bez udání důvodů.
Dárek k objednávce nad 1 000 Kč
Ke každé objednávce nad 1000Kč vám přidáme dáreček zdarma.
Materiál a kvalita O produktu

Aik & Johanka, Annie Camel, Attack, Ati, Any Oly, Káťa Zee, Lukefry, Morry, Nakashi, Natyla, Peca, Terysa a Vetus. To jsou hrdinové, kteří se rozhodli nás a organizaci Nenech to být podpořit v boji proti šikaně.

Za Nenech to být stojí kolektiv mladých lidí, kteří se rozhodli nebýt mlčící většinou, ale postavit se nespravedlnosti. Jejich mobilní a webová aplikace fungující na principu online anonymní schránky důvěry pomohla už několika tisícům dětí na českých školách upozornit na šikanu a nebo se s ní vypořádat. 

Na Nenech to být se ale obrací stále větší množství dětí a mladých lidí s žádostí o pomoc či radu přes sociální sítě. A právě k tomu, aby těmto dětem mohl odborně odpovědět kvalifikovaný vyškolený psycholog pomůže letošní Kalendář pro dobrou věc. Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře půjde totiž na založení Instagramové "Linky důvěry". Na kterou se budou moci oběti i svědci šikany (či jiného škodlivého chování) obrátit o pomoc a radu.

Pokud se rozhodneš koupit tenhle kalendář, získáš nejen 12 plakátů super youtuberů, ale hlavně uděláš něco pro dobrou věc :)

RealGeek.cz

Koněvova 135, Praha 3
13000 Praha
+420 777 479 666
Pracovní doba
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12:00 - 18:00
12:00 - 18:00
12:00 - 18:00
12:00 - 18:00
12:00 - 18:00
Zavřeno
Zavřeno